Menu
Sepetiniz
Sitemizden Kredi kartı ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Peyzaj Projeleri

Adentasarim Peyzaj Projleri Kategorisi Sayfası

Aden Tasarım 28 Aug 0 72
Uzakdoğu'nun mistik ve dingin atmosferi villa bahçemizde hayat buluyor. Estetik ve huzurun bir araya gelmesi projenin odak noktası olup tüm proje bu noktada geliştirilmiş, doğayla iç içe bir bütünlük oluşturulmuş, sade ve minimal detaylar proje içerisine eklenmiştir. Uzakdoğu kültüründe yeri ve anlamı olan ağaç türleri, taşlar ve yosunlar bu projen..
Aden Tasarım 21 Aug 0 71
Projemiz, modern tasarım anlayışını ve işlevselliğini ön plana çıkaracak şekilde hazırlanmıştır. Firma terası sadece bir mekân değil, aynı zamanda şirket kültürünün bir uzantısı olarak tasarlanmış; çalışanların dinlenmesi, yaratıcılığın arttırılması ve firma tarafından çevresel sorumlulukların yerine getirilmesi projenin odaklandığı ana başlıklar o..
Aden Tasarım 20 Aug 0 50
Dört mevsim doğanın canlılığını ve güzelliğini kullanıcılarına yaşatmak için tasarladığımız peyzaj projesi, hem göz alıcı hem de işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır. Baharın renkleri için itina ile seçilen bitkiler, yazın sıcak esintisini hissedebilmek için doğru konumlara yerleştirilen bitkiler, sonbaharın huzurunu yaşamak için açık teras ve kı..
Aden Tasarım 20 Aug 0 52
Ormanlık alan içerisinde bulunan kafe projemizde estetik, işlevsellik ve çevresel uyumun birleşmesi hedeflenmiştir. Doğru bitki seçimi, alanın düzenlenmesi ve sürdürülebilir malzemelerin kullanımıyla hem hoş bir çalışma ortamı hem de dinlenme mekânları yaratılmıştır. Ormanlık alan içerisinde bulunan kafe, doğaya saygılı malzemelerle inşa edilmiş an..
Aden Tasarım 30 Nov 0 41
Ege Bölgesi’nde yer alan butik otelde kullanılan bitkiler Akdeniz iklimine uygun türlerden seçilmiştir. Akdeniz iklimi, sıcak ve kuru yazlarla karakterizedir; bu doğrultuda, su tasarrufu sağlayan bitki türleri tercih edilmiştir. Ayrıca bölgenin kültürel ve mimari özelliklerini yansıtan bir estetik anlayış benimsenmiştir; taş duvarlar, ahşap detayla..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)