Menu
Sepetiniz
Sitemizden Kredi kartı ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Blog

Aden Tasarım Blog Yazıları Kategorisi

Aden Tasarım 28 Nov 0 16
Merhaba,Doğaya saygılı ve sürdürülebilir bir gelecek için dijital kare kodlu bağlantıyı kullandınız. Kağıt tüketimini aza indirmesini katkı sağlandığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda yer alan tüm bilgiler Minyatür Zen Kiti Yapımı konusunda gerekli bilgilendirmeleri içermektedir.Küçük Bir İçsel Deneyim Tecrübesi; Minyatür Zen BahçesiZen Bahçesi, iç..
Aden Tasarım 22 Aug 0 219
Günümüzde sağlıklı ve doğru beslenme, çocuk yetiştirmenin en önemli konularının başında geliyor. Ebeveynlerin birçok farklı yol aradıkları çağımızda, bahçe ve bitki yetiştirme en iyi alternatiflerden biri olabilir.Bir bitkinin dikilmesi, sulanması ve ihtiyaçlarının karşılandıkça tohumun yeşerdiğinin gözlenmesi, ilk filiz verme ve ilk mahsulün alınm..
Aden Tasarım 05 Apr 0 3074
Zen Bahçesi (Zen Garden) nedir?Zen bahçesi, Uzakdoğu bahçe formlarının bir kolu olarak konumlandırılabilir. Gerçek anlamda, tüm duyuları hitap eder, kalbini, aklını açık tutmaya hazır eder ve yaşamın içinde yer alan sembolleri okuyabilmenin önünü açar.Uzakdoğu kültürlerinde insan doğanın bir parçasıdır, efendisi olarak görülmez. İnanışlarına göre g..
Aden Tasarım 30 Jul 0 434
Şimdilerde iç mekân bitkileri Instagram'da popülerleşirken NASA uzun zaman önce bu işe kafa yormaya başlamış. ISS (Uluslararası Uzay İstasyonu)'te ve gelecekte yapılacak uzay yolculuklarında uzun süre kapalı ortamlarda kalacak astronotlar için havayı temizleyecek en iyi yolu bulmaya çalışmış. 1989 yılının Eylül ayında yayınladıkları makale; İç Meka..
Aden Tasarım 30 Jul 1 3756
Konu orkideler olunca sanırım herkesin bildiğini sandığı ama bir süre sonra nerede yanlış yapıyorum dediği bir bitki orkide. Dünyanın sadece kutuplar hariç her yerinde farklı türleri bulunan orkideler Orchidaceae (Orkideler) familyasındandır. Sadece süs bitkiciliğinde değil ticari amaçla da kullanılır. Örneğin salep, yumrularından elde edilen içer..
Aden Tasarım 25 Jul 0 365
Tillandsia (Hava Bitkisi – Air Plant)Herkesin bir favori bitkisi vardır. Bu kimi zaman sevdiğimiz bir büyüğümüzden adını öğrendiğimiz bir çiçek, kimi zaman çok sevdiğimiz birinden aldığımız bir bitki, kimi zamansa farklı ve kimsede olmadığı için sevdiğimiz bir bitkidir. Bizim favorilerimizden biri ise Tillandsia...   Türkçede de Tilanditsiya diye o..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)